Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Organizatorzy zapraszają na jubileuszową dziesiątą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie.

Organizatorzy zapraszają na jubileuszową dziesiątą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Najwięksi deweloperzy działający na rynku wrocławskim. Bogata oferta z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Promocje i ciekawe okazje zakupu nieruchomości podczas trwających targów. Dwa dni wykładów, prelekcji i porad specjalistów z dziedziny prawa, finansów oraz aranżacji wnętrz. Dla odwiedzających targi konkurs z ciekawymi nagrodami.

Pierwsze powakacyjne spotkanie targowe we Wrocławiu zgromadzi największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom, ECHO Development, Robyg, Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. - w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania z początkiem tego roku, choć trzeba przyznać, że z racji dużego zainteresowania nie zostało ich już tak wiele. Zwiedzający mogą szykować się na wiele niespodzianek - druga połowa roku to premiery nowych inwestycji.

Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach Stadionu Wrocław oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, pomocą architekta w wyborze mieszkania, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi, których reprezentować będą m.in.: Murator FINANSE, doradza.pl, PLCG, Platinium EYE na pewno zaprezentują atrakcyjne warunki finansowania i bogatą ofertę kredytów. Specjaliści finansowi służyć będą odwiedzającym swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak jak w przypadku finansowania, tak i w aspektach prawnych (m.in. umowa deweloperska) goście znajdą profesjonalną pomoc przez dwa dni targowe. Dla zainteresowanych inwestowaniem w rynek nieruchomości mieszkaniowych przygotowano wykłady pod hasłem: alternatywa dla innych form pomnażania pieniędzy. Poszukujących mieszkania z rynku wtórnego organizatorzy zapraszają do stoiska Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Galeria

Powiązane wydarzenia