Zdjęcie wydarzenia Teatr Kambak – spektakl komediowy „Włoch w salonie”

Teatr Kambak – spektakl komediowy „Włoch w salonie”

Organizatorzy zapraszają na otwarty spektakl, obowiązuje rezerwacja miejsc za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu. „Włoch w salonie".

Deszczowe i chłodne dni osłodzimy Wam spektaklem komediowym pt. „Włoch w salonie”. Prapremiera tego przedstawienia odbędzie się 1 października 2022 r. Zapowiada się wspaniała zabawa.

Organizatorzy zapraszają na otwarty spektakl, obowiązuje rezerwacja miejsc za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu. „Włoch w salonie" autorstwa Huberta Michalaka, to tytuł przewrotnej, prapremierowej komedii napisanej specjalnie dla Teatru  Kambak.

Sztuka ta będzie wyreżyserowana przez wybitnego reżysera, Dariusza Taraszkiewicza, który tworzy na wielu scenach teatralnych Polski. Sztuka ta będzie ukazywała dwie rodziny: mieszkającą we Wrocławiu matkę, samotnie wychowującą dwóch synów i pochodzącego z Como ojca, opiekującego się córką. Obie rodziny postanawiają skorzystać z programu zamiany mieszkań na wakacje.

Z powodu niekontrolowanych zbiegów okoliczności zostają zmuszeni do spędzenia nocy w jednym, wrocławskim mieszkaniu. To spotkanie pokaże jak różni i jak podobni są mieszkańcy naszego kontynentu. Kontrasty temperamentów, różnice w postrzeganiu rzeczywistości innych pokoleń, ważne i niełatwe tematy ale przedstawione w sposób lekki, dostępny z porcją zdrowego śmiechu to atuty tego projektu.

Spektakl powstał w ramach programu OFF Polska organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia