Zdjęcie wydarzenia Teatr Małego Widza: Cztery pory roku

Teatr Małego Widza: Cztery pory roku

Zapraszamy w niecodzienną podróż dookoła dziecięcej codzienności, gdzie dni płyną wolno, a cały świat jest wypełniony małymi cudami

Zapraszamy w niecodzienną podróż dookoła dziecięcej codzienności, gdzie dni płyną wolno, a cały świat jest wypełniony małymi cudami ukrytymi w kwiatku i kałuży, w motylku, piórku, a nawet w zwyczajnym praniu rozwieszonym na strychu.

W tej podróży muzyka też nie jest zwyczajna, usłyszymy instrumenty różne, różniste, małe i duże, dziwne i zaskakujące. „Cztery pory roku” to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie. O jej rytmie, o tym jak się zmienia, ile ma barw i odcieni, i wreszcie, ile emocji wywołują te wszystkie zjawiskowe momenty, kiedy pory roku są najpełniejsze i zarazem najpiękniejsze.

Czekamy na te momenty. Kochamy Wiosnę, mimo, że ciągle się spóźnia, wiecznie coś gubi i w ogóle jest trochę roztrzepaną wariatką, kochamy Lato, które cudownie pachnie i jest taaaaakie romantyczne, Jesień – za to, że pozwala się pluskać w kałużach, a Zimę, że jest jak wielka puchowa poduszka. Teatr Małego Widza w Capitolu: Cztery pory roku Spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat Polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

Szczegóły wydarzenia:
teatr-capitol.pl

  • Gatunek dla dzieci
  • Reżyseria Agnieszka Czekierda
  • Projekt zespół Teatru Małego Widza
  • Obsada Magda Majtyka
    Katarzyna Zawierucha-Wójcik
  • Premiera 2024-02-03
  • Czas trwania 45

Galeria

Powiązane wydarzenia