Tektura i papier: „Niezbędnik wynalazcy”

We własnych domach, wraz z całą rodziną, uczestnicy zaprojektują urządzenia, które pomogą nam ulepszyć świat.

Zespół Barbary zaprasza na ostatnie w tym sezonie domowe warsztaty artystyczne dla najmłodszych w ramach „Tektury i papieru”! Świat nieustannie galopuje naprzód, każdego dnia ktoś wymyśla nowe przedmioty i wynalazki.

Ale czy jest coś, czego bardzo potrzebujemy w codziennym życiu, a jeszcze tego nie ma? Katarzyna Bury, twórczyni warsztatów dla najmłodszych w Barbarze, tym razem przygotowała zadanie dla śmiałych odkrywców i wynalazców! We własnych domach, wraz z całą rodziną, zaprojektują urządzenia, które pomogą nam ulepszyć świat!

Jak? Przygotowano specjalne pakiety dla młodych wynalazców pełne plastycznych niespodzianek, które zostaną dostarczone do domów wszystkich uczestników. Pudełka będą zawierać materiały przydatne do stworzenia tekturowych gadżetów i nowinek, które wykreujecie we własnym domu. Jak otrzymać domowy zestaw warsztatowy? Wystarczy wypełnić formularz i wskazać adres dostawy na terenie Wrocławia. Niezmiennie, pakiety dedykujemy dzieciom w wieku od 4 do 10 lat.

Zapisy ruszają 30 kwietnia o godzinie 12:00, na stronie. Liczba zestawów jest ograniczona, a rejestracja kończy się we wtorek w samo południe.

Bonus! W sobotę, 8 maja, na głównym profilu Facebook Barbary opublikowane zostanie mini wideo z Kasią Bury w roli głównej, która podpowie, jak wykorzystać materiały pakietowe, a tym z Was którzy nie zdążyli się na nie zapisać, w jaki sposób dołączyć do zabawy samodzielnie!

O cyklu

Weekendowe, rodzinne warsztaty artystyczne dla dzieci (4-10 lat) i ich opiekunów. Katarzyna Bury, prowadząca zajęcia, zaprasza rodziny, które wspólnie z dziećmi lubią malować, budować oraz eksperymentować… we własnym domu.

W pierwszym semestrze 2021 roku, dzięki starannie przygotowanym pakietom pełnym plastycznych niespodzianek, zaprojektujemy przebrania i kostiumy karnawałowe, stworzymy własną książkę przestrzenną, przeniesiemy się w świat odkrywców i wynalazców, a wiosną chwytając za farby i pędzle spróbujemy złapać wszystkie odcienie zieleni i namalować najpiękniejszą z makiet.

Prowadząca warsztaty

Katarzyna Bury/Tekturowo – psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe.

Szczegóły wydarzenia:
strefakultury.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia