The Lions – Dzień Odry 2019

18 maja 2019 zaplanowano koncert na bulwarze Xawerego Dunikowskiego. występ zakończy całodniowe obchody Dnia Odry.

18 maja 2019 zaplanowano koncert  na bulwarze Xawerego Dunikowskiego. występ zakończy całodniowe obchody Dnia Odry.

W programie imprezy zaplanowano także: rejsy, warsztaty, regaty dla rodzin, gry i zabawy dla dziec, które rozpoczną się już o godzinie 11.00. Przybywajcie tłumnie całymi rodzinami.

Skład:

Natalia Lubrano, Magdalena Milwiw-Baron, Adam Milwiw-Baron, Karol Wieczorek, Grzegorz Turczyński, Artur Kocan, Szymon Chudy, Piotr Rachoń, Żenia Betliński, Marcin Rak.

The Lions

To kontynuacja muzycznej drogi wybitnego zespołu Lion Vibrations, który od 1997 nieustannie wyznacza nowe trendy na scenie muzyki reggae. Ostatni album zespołu „Friends" stał się fundamentem muzycznym grupy The Lions i od początku naznaczony jest pasmem sukcesów.

Płyta powaliła krytyków, a niektórzy z nich ośmielili się nawet nazwać ją kultową. W 2015 roku The Lions rozpoczął stałą współpracę z wybitną i cenioną wokalistką Natalią Lubrano (półfinalistka V edycji The Voice Of Poland), z którą odniósł spektakularny sukces i walczył o zwycięstwo w finale X edycji programu Must Be The Music. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na nowe single które będą ukazywały się w 2017 r, ostatnim dziełem zespołu jest singiel TAM.

Zespół The Lions to swojego rodzaju All Stars Band, który tworzą wybitni i cenieni na całym świecie soliści znani m.in. z takich zespołów jak: Lao Che, Pink Freud, Kamil Bednarek, Maria Sadowska, Jose Torres Havana Dreams, Messajah, W.E.N.A., Stan Borys, Miloopa.

Galeria

Powiązane wydarzenia