MECZ PRZEŁOŻONY. Towarzyski mecz Polska vs. Finlandia

Towarzyskie spotkanie z Finlandią przygotowujące reprezentację Polski do EURO2020 zaplanowano na Stadionie Wrocław na 27 marca 2020 r.

Mecz został przełożony na czerwiec. Nowa data zostanie wyznaczona przed Polski Związek Piłki nożnej w późniejszym terminie. Wszyscy, którzy zdążyli już dokonać zakupu biletów na te spotkania, otrzymają zwrot pieniędzy. Szczegółowa procedura dostępna jest na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

***

Reprezentacja Polski w piłce nożnej poznała rywali, z którymi zmierzy się w 2020 roku w ramach przygotowań do mistrzostw Europy 2020. Pierwszy mecz - z Finlandią - zostanie rozegrany w piątek, 27 marca o godzinie 20.45 na Stadionie Wrocław.

Biało-czerwoni zagrają kolejno z Finlandią, Ukrainą, Rosją oraz Islandią.

Nasi przyszłoroczni sparingpartnerzy - Finlandia, Rosja i Ukraina to finaliści mistrzostw Europy 2020. Pierwsze dwie drużyny znalazły się nawet w jednej grupie – B (Dania, Finlandia, Belgia, Rosja). Ukraina trafiła z kolei do grupy C, w której zmierzy się z Holandią, Austrią i zwycięzcą barażu D.

Natomiast Islandia zagra w marcu w barażu A (Islandia, Bułgaria, Węgry, Rumunia). Jeśli triumfuje, awansuje na UEFA EURO 2020 i trafi do grupy F, w której czekają już Portugalia, Francja i Niemcy.

Szczegóły wydarzenia:
pzpn.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia