V urodziny Vertigo – Jazzpospolita. Premiera: Przypływ

14 lutego 2020 roku ukazuje się nowa płyta Jazzpospolitej zatytułowana Przypływ, która będzie promowana trasą koncertową.

14 lutego 2020 roku ukazuje się nowa płyta Jazzpospolitej zatytułowana Przypływ, która będzie promowana trasą koncertową. Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie.

Zespół, który w ciągu 11 lat wydał 6 płyt i zagrał 400 koncertów, od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom.

Działając w czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną gru- pę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki.

Połączenie jazzowych harmonii, roc- kowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival i popo- wo-rockowych (Open’er, Męskie Granie). Koncert organizowany jest w ramach obchodów piątych urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Bilety:

I pula - 69 zł II pula - 89 zł Bilety VIP - 109 zł Rezerwacje stolików przyjmujemy jedynie z zakupionymi biletami VIP pod adresem:  

Galeria

Powiązane wydarzenia