Warsztaty kreatywne Design Your Thinking

Kiedy ostatnio poczułeś/aś pozytywny zastrzyk energii do działania?

Kiedy ostatnio poczułeś/aś pozytywny zastrzyk energii do działania? Pamiętasz ten moment, w którym pojawił się wiatr w żaglach, by realizować kolejne pomysły? To było już chwilę temu? 

Design thinking to kreatywna metoda projektowania innowacji, która w centrum stawia człowieka wraz z jego potrzebami, uczuciami i emocjami. To obecnie wiodący nurt w Dolinie Krzemowej. Design thinking pozwala w wyjątkowy sposób zadawać odpowiednie pytania, identyfikować prawdziwe potrzeby, tworzyć prototypy rozwiązań, a następnie je testować.

Dzięki temu, możesz lepiej spełnić potrzeby klientów oraz pracowników, a co za tym idzie, zdobyć przewagę konkurencyjną. Design thinking pozwala uczyć się na błędach, wyciągać z nich wnioski w celu minimalizowania ryzyka i unikania niepotrzebnych kosztów. Uczymy się od najlepszych na rynku. Posiadam certyfikat Advanced in Design Thinking przyznawany przez IDEO - światowego lidera w branży. 

Co zyskasz? Poznasz konkretne narzędzia do projektowania niestandardowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb użytkownika Przejdziesz cały proces design thinking (rozpoznawanie potrzeb użytkownika, generowanie pomysłów, prototypowanie, testowanie). 

Zdobędziesz nowe umiejętności, które wyróżnią Cię na rynku pracy i pomogą w rozwoju zawodowym Otrzymasz dużą dawkę inspiracji do pracy nad bieżącymi i nowymi projektami Nauczysz się szukać niestandardowych rozwiązań Rozbudzisz swój twórczy potencjał Spędź kreatywnie końcówkę lata i daj się porwać Design Thinking. Zastanawiasz się co Cie czeka na Warsztatach kreatywnych Design Your Thinking? 

Program:

Wprowadzenie do Design Thinking O Design Thinking 5 etapów Design Thinking Case studies - przykłady projektów ze świata Twórcza odwaga Co to jest kreatywność? Jak rozbudować swoje pokłady kreatywności?

Działaj zamiast mówić Wyzwanie - design thinking - praktyczne rozwiązywanie konkretnego problemu Poznanie i zrozumienie Użytkownika Zdefiniowanie potrzeby - Jak moglibyśmy…. Generowanie pomysłów - lepiej jak jest więcej.

Do pracy! Prototypujemy Czy nasze rozwiązanie jest dobre? Pora na testowanie i naukę Praktyczne sposoby zastosowania design thinking (nie tylko w pracy) Podsumowanie ➡️ Dla kogo powstały Warsztaty Design Your Thinking? Osób otwartych na nowe możliwości, szukających niestandardowych rozwiązań Chcących się rozwijać Specjalistów, Liderów, Przedsiębiorców Startupów Studentów Całość w inspirującym otoczeniu Hotelu PURO - wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia. ➡️Cena regularna : 800 zł (w promocji z kodem rabatowym 590 zł.

W cenie biletu:

Warsztaty (całość zaplanowana na 8 godz.) Lunch Kawa, herbata, woda Materiały Nabierz nowej perspektywy, otwórz głowę na nowe pomysły! Z nowymi narzędziami design thinking i pozytywną energią ze świeżością spojrzysz na bieżące i przyszłe projekty.

Szczegóły wydarzenia:
designidea.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia