Warsztaty kulinarne – sport na roślinach

II edycja warsztatów kulinarnych z Candy Pandas w Bez Lukru! Tematem jest „Sport na roślinach” - Czyli jak zwiększać zawartość białka w wegańskich słodkościach?

II edycja warsztatów kulinarnych z Candy Pandas w Bez Lukru! Tematem jest „Sport na roślinach” - Czyli jak zwiększać zawartość białka w wegańskich słodkościach?

Kogo mogą zainteresować warsztaty?

Przede wszystkim osoby uprawiające sport lub regularnie poddające się aktywnościom fizycznym na diecie wegańskiej oraz wszystkich ciekawych nowych nietypowych połączeń składników bez względu na rodzaj diety.

Plan warsztatów

Razem z Moniką i Angeliką przygotujecie:

  1. Brownie proteinowe z popcornem
  2. Krem orzechowy z fasoli
  3. Proteinowe donuty waniliowe
  4. Cynamonowo-imbirowy pudding na ciepło
  5. Kokosowo-orzechowe praliny z białej fasoli z żurawiną

Wszystkie przepisy są wegańskie, bez pszenicy, z wykorzystaniem substancji słodzących (ksylitol i cukier kokosowy), użyte będą również orzechy.

Warsztaty mają charakter pokazowy przy czym każdy z uczestników może włączyć się mniej lub bardziej (w zależności od upodobań) do pewnych czynności. Oczywiście na koniec nastąpi degustacja

Szczegółowe informacje:

  • 16.02.2020
  • godzina: 9:00 (czas trwania - około 3,5 godziny)
  • Miejsce: Bez Lukru, ul. Igielna 14, Wrocław
  • Zapisy do 10.02.2020 >> Prosimy napisać na adres , podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a my odpiszemy z potwierdzeniem.
  • Cena za warsztat to 120 zł, płatne gotówką na miejscu. Obowiązuje gotówkowa przedpłata na miejscu 20  zł. W razie pytań zapraszamy do kontaktu na naszym Fun Pagu.

Przepisy wybrane na warsztaty są zainspirowane najnowszym e-bookiem dziewczyn zatytułowanym "SMART VEGAN - Sport na roślinach. Przepisy dla aktywnych".

Galeria

Powiązane wydarzenia