Wydarzenie odwołane. Warsztaty Pole Dance z Volodymyrem Kudlyukiem

Warsztaty Pole Dance z Volodymyrem Kudlyukiem. Organizatorzy zapraszają na warsztaty z Pole Dance, które odbywać się będą w filii przy ul Robotniczej 70J.

Wydarzenie odwołane.

Warsztaty Pole Dance z Volodymyrem Kudlyukiem. Organizatorzy zapraszają na warsztaty z Pole Dance, które odbywać się będą w filii przy ul Robotniczej 70J.

Prowadzić je będzie Volodymyr Kudlyuk, który jest już znany niektórym naszym kursantom, a tych którzy go nie poznali serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach! Volodymyr w 2016 roku zdobył tytuł wicemistrza Polski w Pole Dance w kategorii Duety, a był także zwycięzca Pole Dance Show w Kielcach w 2017 również w kategorii Duety. 

Obecnie Volodymyr prowadzi wiele warsztatów zarówno w Polsce jak i w Europie, a już niedługo będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniu,, które poprowadzi w Akademii Tańca Esens.

Volodymyr ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Przez lata prowadził grupy z Pole Dance w kategorii 7-12. Dlatego najmłodsi również będę mogli wziąć udział w warsztatach.

 Plan zajęć: 

  • 11.00-12:20 Poziom Podstawowy po minimum 4 zajęciach (dorośli oraz dzieci)
  • 12.30-13:50 Poziom Średnio zaawansowany i Zaawansowany (dorośli oraz dzieci).

Cena: 99.99 zł 

Uwaga! Obowiązuje limit miejsc. Rezerwacja miejsca jest aktualna tylko po dokonaniu wpłaty na numer konta: 94 1140 2004 0000 3002 7592 3416

W tytule przelewu należy wpisać:  Imię i nazwisko. Opłata za Warsztaty Pole Dance.  

Link do zapisów.

Szczegóły wydarzenia:
esens.com.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia