Zdjęcie wydarzenia Warsztaty z Jajem – zajęcia rodzinne

Warsztaty z Jajem – zajęcia rodzinne

Organizatorzy zapraszają całe Rodziny na bardzo kreatywne wiosenno-wielkanocne warsztaty z Jajem w roli głównej.

Organizatorzy zapraszają całe Rodziny na bardzo kreatywne wiosenno-wielkanocne warsztaty z Jajem w roli głównej. Przygotowaliśmy dla Was Zestaw Wielkanocny, na który składa się: - 1 Jajo gigant – autorski produkt naszej Pracowni; jajo zostało ręcznie wykonane z gipsu, razem z podstawką ma wysokość 24 cm, w obwodzie mierzy 43 cm, waży 2 kg!

Przetrwa niejedną Wielkanoc  - 2 jaja gipsowe kurze z podstawkami - 2 tabliczki gipsowe formatu około A5, na których wykonamy obrazy. Aby ozdobić Zestaw, połączymy kilka technik i różnych materiałów do zdobienia, m.in. papiery do przyklejania z motywami wiosenno-wielkanocnymi, masę do wycisków, tkaniny, farby, gotowe dekory w postaci kwiatków, gąsek, kurek, jajek, ramek. Nie zabraknie farb, brokatów i złoceń. Zapewniamy twórczą atmosferę i świetną zabawę.

Zajęcia dedykowane Rodzinom od 2 do 5 osób. Terminy: 12 marzec - godzina 11.00 19 marzec - godzina 11.00 26 marzec - godzina 11.00 2 kwietnia - godzina 11.00 Zajęcia trwają 3 godziny. Koszt: 160 zł za Rodzinę od 2 do 5 osób. Płatność gotówką na miejscu lub przelewem. Nie posiadamy terminala płatniczego. Zapisy: mailowo: lub telefonicznie: +48 601 307 264. Prosimy o dokonywanie zapisów do soboty do godz. 18.00 - ułatwi nam to przygotowanie zajęć.

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia