Zdjęcie wydarzenia Wernisaż z Muzyką – Katarzyna Wołodkiewicz & Paulina Cynkar Trio

Wernisaż z Muzyką – Katarzyna Wołodkiewicz & Paulina Cynkar Trio

Organizatorzy zapraszają na ostatni w tym roku kalendarzowym „Wernisaż z muzyką”, podczas którego gościć będziemy Katarzynę Wołodkiewicz.

Organizatorzy zapraszają na ostatni w tym roku kalendarzowym „Wernisaż z muzyką”, podczas którego gościć będziemy Katarzynę Wołodkiewicz, a koncert zagra Paulina Cynkar z zespołem. KATARZYNA WOŁODKIEWICZ Tytuł wernisażu i wystawy: „Odpocznij w KOLORZE”

O wystawie: OKAZJA! wycieczka do wnętrza w atrakcyjnej cenie!* Zachęcam Cię do wspólnego doświadczenia. Przestrzeń Twojej wyobraźni w połączeniu z moimi światami ubranymi w kolory i kształty, zabierze Cię w niezwykłą podróż. Podążaj za linią, która poprowadzi Cię do mikroświatów. Popłyń z falą, daj się ponieść, stań się odkrywcą ukrytych cudów. Zanurz się w tę przygodę. Spotkajmy się tam na płaszczyźnie wyobraźni. Do zobaczenia! * cena to chwila Twojej skoncentrowanej uwagi.

PAULINA CYNKAR TRIO koncert Połączenie brzmień w wykonaniu tria pozwoli spojrzeć na dobrze znane Wam piosenki z całkiem nowej perspektywy. Łącząc wszelkie gatunki muzyczne starają się przenieść słuchacza w całkiem inny wymiar. Koncert to idealny moment aby na chwilę oderwać się od zbliżającego się świątecznego szaleństwa! Pojawią się zarówno polskie piosenki jak i świąteczny powiew muzycznych melodii :) WSTĘP NA WYDARZENIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek. Aby otrzymać wejściówkę, prosimy o wysłanie e-maila na adres

Szczegóły wydarzenia:
wkformaty.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia