Zdjęcie wydarzenia WIECZÓR Z MUZYKĄ FILMOWĄ w kinie DCF

WIECZÓR Z MUZYKĄ FILMOWĄ w kinie DCF

Zapraszamy na niezwykły WIECZÓR Z MUZYKĄ FILMOWĄ. W programie niezapomniane piosenki i motywy z kultowych filmów ostatniego stulecia

17 stycznia o godz. 20:00 zapraszamy na niezwykły wieczór z muzyką filmową. W programie niezapomniane piosenki i motywy z kultowych filmów ostatniego stulecia, które przeprowadzą nas przez historię kina i muzyki filmowej. Muzyczną wędrówkę po filmowych nutach rozpoczniemy w 1937 roku hitem CHEEK TO CHEEK z filmu „Panowie w cylindrach” a zakończymy w roku 2002 motywem z „Władcy Pierścieni”.

Na scenie kina DCF wystąpi Wrocławski Kwartet Capitalny w składzie: Beata Wołczyk, Emilia Danilecka, Joanna Trzaska i Dariusz Wołczyk, a także gościnnie: Justyna Szafran, Katarzyna Emose Uhunmwangho, Artur Caturian i Tomasz Leszczyński.

W programie utwory z takich filmów jak „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, „Śniadanie u Tiffaniego”, „West Side Story”,”Ojciec Chrzestny”, „Dawno temu w Ameryce”, „Żądło”, „Misja”, „Zapach kobiety”, „Frantic”, „Władca pierścieni”, czy też „Czterdziestolatek”. Cztery z nich w wersji wokalnej, pozostałe instrumentalnej.

Bilety: 40 zł

Szczegóły wydarzenia:
dcf.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia