Wieczorne zwiedzanie Afrykarium

Organizatorzy zapraszają na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy obiekt.

Via Vratislavia i Hello Poland zapraszają na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi  tajemnice tego fascynującego miejsca. Nasz przewodnik pomoże Państwu odkryć niezwykłe Afrykarium.

Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Podczas zwiedzania zaprosimy Państwa także na słodki poczęstunek do Laguna Bistro & Cafe.

Uczestnicy skosztują kawy lub herbaty, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne ciasto. Zwiedzanie w cenie 79 zł/os. obejmuje: – wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu, – zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem, – poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe Dzieci do lat 3 – wstęp wolny. Zapisy zamykane są o godz. 12:00 na 3 dni robocze przed datą wycieczki.

 

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia