Zdjęcie wydarzenia Wiosenne obrazy – warsztaty kreatywne

Wiosenne obrazy – warsztaty kreatywne

Zapraszamy na cykl warsztatów wiosenno-wielkanocnych z jajem w roli głównej. To będą najbardziej kreatywne zajęcia w historii Pracowni!

Zapraszamy na cykl warsztatów wiosenno-wielkanocnych z jajem w roli głównej. To będą najbardziej kreatywne zajęcia w historii Pracowni! Na dwóch gipsowych płytkach formatu około A5, wykonamy obrazy o tematyce wiosenno-wielkanocnej.

Połączymy kilka technik i różne materiały do zdobienia, m.in. papiery do przyklejania, masę do wycisków, gotowe dekory w postaci ramek, jajek, gąsek, kurek, kwiatów. Nie zabraknie brokatów i złoceń. Obrazki mogą być prezentem – kartą Wielkanocną, którą wyślesz/podarujesz Babci, Cioci czy Przyjaciółce.

Terminy: 11 marzec - godzina 11.00 18 marzec - godzina 11.00 25 marzec - godzina 11.00 1 kwietnia - godzina 11.00 Zajęcia trwają 2,5-3 godziny. Istnieje możliwość umówienia innego terminu zajęć. Koszt: 80 zł za osobę/miejsce. Płatność gotówką na miejscu lub przelewem. Nie posiadamy terminala płatniczego. Zapisy: mailowo: lub telefonicznie: 601 307 264. Prosimy o dokonywanie zapisów do piątku do godz. 20.00 - ułatwi nam to przygotowanie zajęć. 

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia