Wydarzenie odwołane. WROC# 2020

WROC# to jedna z bardziej prestiżowych, międzynarodowych konferencji deweloperskich. Jest adresowana do programistów i architektów.

Wydarzenie odwołane.

Organizatorzy zparaszają na 6. edycję konferencji WROC#. 27 marca spotykamy się w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. WROC# to jedna z bardziej prestiżowych, międzynarodowych konferencji deweloperskich. Jest adresowana do programistów i architektów .NET, a także wszystkich pasjonatów technologii. Jak co roku stawiamy na wysoki poziom wystąpień i znanych prelegentów z całego świata. Dotychczas odwiedziło nas 30 ekspertów, a w wydarzeniu wzięło udział w sumie ok. 3000 osób.

Całkowity dochód z biletów na konferencję przekazujemy na cele charytatywne. W tym roku na scenie WROC# zagoszczą takie postaci jak: Jon Skeet, znany ze swojego wkładu w platformę StackOverflow; Steve Gordon, autor kursów na Pluralsight, Michael Staib, pasjonat GraphQLa, Layla Porter, developer evangelist z Twilio, Iris Classon, Microsoft MVP oraz Mauro Servienti, architekt z firmy wytwarzającej NServiceBusa. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wrocsharp.com oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych: 

Szczegóły wydarzenia:
wrocsharp.com

Galeria

Powiązane wydarzenia