Zdjęcie wydarzenia Wycieczka szkolna do Escape Roomu Let Me Out

Wycieczka szkolna do Escape Roomu Let Me Out

Organizatorzy zapraszają wycieczki szkolne na niezapomnianą przygodę pełną zagadek. Idea gry jest bardzo prosta, lecz tylko w swoim założeniu.

Organizatorzy zapraszają wycieczki szkolne na niezapomnianą przygodę pełną zagadek. Idea gry jest bardzo prosta, lecz tylko w swoim założeniu.

Zadaniem graczy jest pokonać sekwencję zagadek w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach, w określonym czasie. By tego dokonać należy przełamać sporą ilość szyfrów, skojarzyć nieoczywiste elementy, by finalnie dotrzeć do mety. Klucz do sukcesu - współpraca, logiczne myślenie i duża dawka kreatywności.

Do dyspozycji uczestników aż 6 różnych pokoi do gry: Kraina Czarów, Psychiatryk, Zakład Karny, Średniowieczny Loch, Tajemnica Księgi Lasu, Sherlock Holmes. W ciągu godziny może zagrać nawet do 36 osób.

Lokalizacja: Znajdziesz nas przy Panoramie Racławickiej i Galerii Dominikańskiej w samym centrum Wrocławia. Organizatorzy zapraszają do dużej recepcji gdzie można zakupić zimne napoje oraz gry planszowe. Wycieczka do escape roomu to idealna propozycja dla grup zorganizowanych, zarówno ze szkół podstawowych, gimnazjów jak i liceów.

Czas na żywe emocje, które uczą! Być może nawet cenniejszych rzeczy, niż kilka kolejnych dat, albowiem kooperacji, odwagi w podejmowaniu wyzwań, wytrwałości w dążeniu do wspólnego celu.

Szczegóły wydarzenia:
wroclaw.letmeout.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia