Zajęcia twórcze dla rodziców i dzieci – Koszulki Minecraft

Zajęcia z malowania na tkaninie postaci z Minecrafta mają charakter online – każdy zapisany uczestnik/uczestniczka otrzyma pakiet materiałów oraz link.

Robi się coraz cieplej. W Starej Piekarni pomyśleliśmy, że warto aby dzieci zaopatrzyły się w super koszulki z ulubionymi postaciami ze świata gier. Co powiecie na ulubionych bohaterów z Minecrafta? To oni będą  towarzyszyć uczestnikom na zajęciach twórczych dla rodziców i dzieci.

Zajęcia z malowania na tkaninie postaci z Minecrafta mają charakter online – każdy zapisany uczestnik / uczestniczka otrzyma pakiet materiałów oraz link do filmu instruktażowego.

Zajęcia dla rodziców i dzieci (dzieci ok. 9 lat).

Organizatorzy zachęcają do rezerwacji miejsc ze wskazaniem wyboru postaci na koszulkę:

Postaci do wyboru:

  • Steve
  • Creeper
  • Wilk

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:

Pakiety materiałów można odbierać od czwartku w godzinach 10.00-15.00. Adres odbioru materiałów: Stara Piekarnia, ul. Krzywoustego 310A, Wrocław (tyły Rynku Psiego Pola, Pasaż Kupców).

Koszt udziału w warsztatach to 20 zł/os. Płatność podczas odbioru materiałów – gotówką.

Zajęcia twórcze dla rodziców i dzieci realizowane są w ramach projektu „Spotkanie z kulturą – centrum działań twórczych w Starej Piekarni. Edycja 6.", organizowanego przez Fundację Opieka i Troska oraz dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Galeria

Powiązane wydarzenia