Zdjęcie wydarzenia Zajęcia z jazdy na łyżwach z hokeistkami  – Tarczyński Arena

Zajęcia z jazdy na łyżwach z hokeistkami – Tarczyński Arena

Zawodnicy Watahy 71 od pięciu lat trenują we Wrocławiu i Świdnicy. Seniorzy występują w rozgrywkach amatorskiej Zachodniej Ligi Hokejowej.

O godzinie 19.00 w najbliższą środę (25.01.2023 r.) na Lodowisku Tarczyński Areny rozpoczną się pierwsze otwarte zajęcia łyżwiarskie z przedstawicielami wrocławskich drużyn hokejowych: pań z zespołu Wiedźmy 71 oraz panów z Watahy 71. Może w nich wziąć udział każdy, kto nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportu. Trenerzy i instruktorzy pomogą zarówno w opanowaniu podstaw jazdy na łyżwach, jak i udoskonaleniu techniki.

Zawodnicy Watahy 71 od pięciu lat trenują we Wrocławiu i Świdnicy. Seniorzy występują w rozgrywkach amatorskiej Zachodniej Ligi Hokejowej i pojedynczych turniejach. Około półtora roku temu, dziewczęta założyły swoją własną drużynę – Wiedźmy 71. Oba zespoły posiadają także sekcje juniorskie. Poza sezonem zimowym panie i panowie trenują hokej na rolkach.

Zajęcia na Lodowisku Tarczyński Areny będą odbywały się w każdą środę do końca lutego, a udział w nich będzie bezpłatny. Cennik wstępu na lodowisko (uwzględniający między innymi możliwość korzystania z kart Benefit).

Galeria

Powiązane wydarzenia