Zero Waste – bezpłatny webinar

Agata Kaczmarek – z wykształcenia Technolog Żywności, pasjonatka zdrowego stylu życia, starająca się znaleźć we wszystkim rozsądek.

Agata Kaczmarek – z wykształcenia Technolog Żywności, pasjonatka zdrowego stylu życia, starająca się znaleźć we wszystkim rozsądek i złoty środek zgodnie z maksymą ,,wszystko jest trucizną i nic nie jest, tylko dawka czyni truciznę”. Uwielbia gotować, próbować nowych sportów i stale przekraczać swoje granice traktując życie jako przygodę i moc nieograniczonych możliwości.

Znając gastronomię i branżę spożywczą od podszewki, Agata ma bzika na punkcie niewyrzucania jedzenia. No i stało się, z czerstwego chleba robi ciasto, a z liści kalafiora- zupę. Jeśli nie do końca wiesz, o co chodzi z tym ,,zero wejst”, albo przeraża Cię radykalizm jego poglądów, to dołącz do webinaru i dowiedz się z czym to się je, jak zacząć, czy koniecznie trzeba być zero?

A może wystarczy less? Wprowadź dobre nawyki do swojego życia! Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us. Prowadzący: Agata Kaczmarek

Link do zapisów.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia