Zdjęcie wydarzenia ZooEgzotyka Wrocław

ZooEgzotyka Wrocław

Tylko tutaj w jednym miejscu będziecie mogli zobaczyć węże, jaszczurki, żółwie, żaby, ślimaki, owady, pająki, ryby i rośliny z całego świata!

Zapraszamy na kolejny event ze zwierzętami i roślinami egzotycznymi, który odbędzie się 21.04.2024 r. w Hala Sportowo-Widowiskowa ORBITA - WCT Spartan, ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław. Tylko tutaj w jednym miejscu będziecie mogli zobaczyć węże, jaszczurki, żółwie, żaby, ślimaki, owady, pająki, ryby i rośliny z całego świata!

Dlaczego Warto być na targach ZooEgzotyka?

  • Ekskluzywni Wystawcy: Nasz event cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród hodowców, sklepów z całego kraju oraz zagranicy. Oznacza to dla Ciebie dostęp do niesamowitych zwierząt w jednym miejscu!
  • Edukacyjne Atrakcje: To również doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat hodowli egzotycznych zwierząt i roślin. Zdobędziesz cenną wiedzę, niezbędną w hodowli Twoich pupili.
  • Zooegzotyka to również idealne miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz spotkania z ekspertami i pasjonatami w dziedzinie terrarystyki, akwarystyki i botaniki.

 

Szczegóły wydarzenia:
zooegzotyka.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia