Zwiedzanie z przewodniczką wystawy 13. Konkursu Gepperta

Galeria BWA Wrocław Główny powraca do cyklicznych, środowych oprowadzań po wystawach. Co środę w lipcu i sierpniu odbywać się będą zwiedzania z przewodniczką.

Galeria BWA Wrocław Główny powraca do cyklicznych, środowych oprowadzań po wystawach. Co środę w lipcu i sierpniu odbywać się będą zwiedzania z przewodniczką wystawy 13. Konkursu Gepperta. 

W galerii na wrocławskim dworcu kolejowym kontynuuowana jest tradycja środowych spotkań, które organizowane w galerii Awangarda. Co tydzień o 17:00 można będzie obejrzeć wystawę w towarzystwie komentatorów. Spotkania prowadzić będzie Aleksandra Czerniak, historyczka sztuki oraz producentka w BWA Wrocław. Na niektóre zwiedzania zapraszani będą również specjalni goście.

Oprowadzania odbywać się będą w następujące środy w lipcu i sierpniu: 15.07, 22.07. 29.07, 5.08, 12.08, 19.08, 26.08. W środę 29.07, o tej samej porze, wyjątkowo zapraszamy na spotkanie z cyklu Artysta obecny, w którym udział wezmą finaliści 13. Konkursu Gepperta, którzy opowiedzą o swoich pracach.

Wstęp bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia:
bwa.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia