Warsztat – Food & Garden

Data utworzenia: 2022-08-05

My tworzymy niezwykłe smaki, dostarczamy niesamowitych zapachów i dobrych dań, nasi goście – przyjaznej atmosfery.

Warsztat – Food & Garden - godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12:00 - 20:00
piątek - sobota 12:00 - 21:00
niedziela 12:00 - 20:00

 

Dla nas ważna jest też przeszłość tego miejsca – warsztatu. Nie chcieliśmy jej niszczyć. Pozostawiliśmy stare elementy architektoniczne warsztatu, , wyeksponowano cegłę i zadbano o niezwykłe oświetlenie, dzięki dużym, pofabrycznym oknom

CAFE | BAR

Wygodne miejsce z szerokim wyborem kaw, idealne do spotkań nad „małą czarną" czy spokojnej lektury z ciastkiem. Bogaty wybór piw rzemieślniczych oraz specjalnie wyselekcjonowanych win. W naszym menu są własne wyroby nalewek oraz likierów. Posiadamy również alkohole mocniejsze.

RESTAURACJA

Serce Warsztatu, w którym swą fantazję i kreatywność prezentuje czterech kucharzy, tworząc zaskakujące kombinacje smaków kuchni snack-barowej, jak i na swoistych eksperymentach opartych na doświadczeniu w pracy z różnymi tradycjami kulinarnymi.

OGRÓD

Z jednej strony źródło rozmaitych warzyw, owoców i ziół dla naszej kuchni, z drugiej cicha i spokojna przestrzeń, zapewniająca naszym gościom relaks i możliwość odcięcia się od szalonego tempa współczesnego życia. W Ogrodzie będziemy również organizować warsztaty rzemieślnicze, koncerty i inne wydarzenia towarzyskie. Znajdzie się i kąt dla najmłodszych.

BUSINESS

Organizujemy lunche dla firm, umożliwiamy wynajem całej przestrzeni na eventy i prezentacje. Znajdujemy się na trasie z lotniska do centrum, co jest ważne przy biznesowych spotkaniach.

Galeria

Warsztat – Food & Garden w social mediach

Więcej miejsc