Plecaki z mostami Wrocławia z Narny World

Data aktualizacji: 2017-11-21

Jest ich pięć – Grunwaldzki, Milenijny, Młyński, Tumski, Zwierzyniecki. Plecaków projektu Gosi Lechów (bo mostów znacznie więcej), o których marzą nie tylko lokalsi, ale i goście – wielbiciele miasta stu mostów.

Wszystko zaczęło się w Panato, gdzie zainicjowano kolekcję WROSTORY, w ramach której powstała konfekcja związana z dzielnicami Wrocławia. Gosia Lechów była na warsztatach i wymyśliła własny projekt – Mosty. Jeszcze na studiach w ASP tworzyła powtarzające się wzory, tzw. patterny, a mosty świetnie się do tego zadania nadawały. Okazało się, że większość wrocławian, ale i turystów uwielbia właśnie mosty i one kojarzą się pozytywnie z miastem. Na początku w jej firmie Narny World powstało pięć wzorów na plecaki w różnych kolorach (m.in. niebieski i żółty), które zostały uszyte w niskonakładowej łódzkiej pracowni kaletniczej (tak jest do dzisiaj). Plecaki są dość duże (wysokość: 59 cm / szerokość: 28cm / głębokość: 16 cm / objętość: ok.25 l), ale projektantka planuje też plecaki o mniejszych wymiarach.

Szczegóły zakupu

Ceny: Każdy ze wzorów plecaka kosztuje 269 zł. Do kupienia w Panato (ul. Jagiellończyka 68A) i przez stronę internetową.

www.narny.world/

Zdjecie Magdalena Talik

Magdalena Talik