Pracownia Zew. Obrazy na szkle, sklejce, pleksi

Na rysunkach Angeliki Czajczyńskiej kobieta wykonuje figury geometryczne w kształcie, z portretów spoglądają kobiety i mężczyźni. Różnica jest taka, że zamiast na płótnie artystka pracuje najpierw na papierze, a potem, techniką druku UV, przenosi swoje rysunki na szkło, sklejkę albo pleksi. Leitmoivem jest joga.

Na razie wrocławska projektantka testuje rynek, chce się przekonać, czy jej prace się spodobają. Z pewnością zwracają uwagę. Może dlatego, że Angelika Czajczyńska portretuje tylko ludzi i stara się oddać na swoich obrazach emocje i ruch ciała. Jej prace w szkle mogą stać w domy bezpiecznie. Autorka wymyśliła dla nich m.in. drewniane podstawki, czy piękne makramy, w które można oprawić portret. Gimnastykująca się na wielu pracach kobieta to koleżanka autorki, która ćwiczy jogę i wykonywane wówczas figury są świetną inspiracją. – Linie geometryczne, które widać, też podkreślają ruch wyjaśnia projektantka.

Szczegóły zakupu

Angelika Czajczyńska ma w swojej ofercie sporo prac, ale w razie potrzeby wykona portret na zamówienie, który przeniesie potem na dowolny materiał (szkło, sklejkę albo pleksi). Jej gotowe portrety na szkle kosztują (w zależności od wymiaru) od 150 do 590 zł, na sklejce od 160-440 zł, zaś na pleksi od 160 do 540 zł. Prace znajdziemy na stronie autorki www.zew.gallery na FB (www.facebook.com/zew.gallery) bądź instagramie (zew.gallery).

Magdalena Talik