Zdjęcie wydarzenia Darmowy koncert muzyki filmowej – Bakara

Darmowy koncert muzyki filmowej – Bakara

16 czerwca (piątek) w Centrum Kultury i Edukacji Bakara we Wrocławiu odbędzie się koncert „Muzyka z ekranu" w wykonaniu kwartetu smyczkowego PAKAMERA.

16 czerwca (piątek) w Centrum Kultury i Edukacji Bakara we Wrocławiu odbędzie się koncert „Muzyka z ekranu" w wykonaniu kwartetu smyczkowego PAKAMERA, który tworzą artystki – Aleksandra Pawłowska (skrzypce), Dorota Pindur (skrzypce), Marzena Malinowska (altówka) i Monika Łapka (wiolonczela) – związane z Orkiestrą NFM Leopoldinum.

Podczas wieloletniej współpracy z tym renomowanym zespołem instrumentalistki miały okazję doskonalić umiejętności w zakresie kameralistyki pod okiem wybitnych postaci sceny muzycznej – Ernsta Kovacica, Jerzego Maksymiuka, Güntera Pichlera i wielu innych.

W programie wydarzenia, na który wstęp jest wolny (bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie CKiE Bakara), znajdą się najpiękniejsze i najpopularniejsze melodie z dużego i małego ekranu – muzyka m.in. z filmów i seriali: Ojciec chrzestny, Amelia, Zapach kobiety, Harry Potter, Trędowata, Psychoza, Noce i dnie, Dziecko Rosemary, Zimna wojna, Lalka oraz wielu innych.

Koncert „Muzyka z ekranu" w ramach projektu "Śladami wielkich kompozytorów po Dolnym Śląsku" finansowany jest ze środków Gminy Wrocław oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec.

  • Śladami wielkich kompozytorów po Dolnym Śląsku – Muzyka z ekranu.
  • Koncert 16.06.2023 (piątek), godz. 18.00.
  • Centrum Kultury i Edukacji Bakara.
  • Wrocław, ul. Różana 4-6.                                                        

Bezpłatne wejściówki do odebrania w CKiE Bakara od 1 czerwca. Szczegóły: tel. 713632455 lub 713329310.

Galeria

Powiązane wydarzenia