III termin! Wrocław: Mateusz Socha – „Masochista"

Po miesiącach posuchy wracamy na scenę.11 sierpnia w sali audytoryjnej w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi Mateusz Socha z programem „Masochista".

Po miesiącach posuchy wracamy na scenę. 11 sierpnia w sali audytoryjnej w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi Mateusz Socha z programem „Masochista". Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu.

Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą.

Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami.

Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

UWAGA! - Wstęp na wydarzenie będzie możliwy tylko i wyłącznie w maseczce ochronnej! 

Bilety w cenie 60 zł - Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców) - Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione - Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.

Organizator zastrzega sobie prawo - wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety. - Wydarzenie z ograniczoną ilością miejsc - Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi.

Szczegóły wydarzenia:
festiwalwrocek.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia