Zdjęcie wydarzenia Impro Crime Story – improwizowany kryminał

Impro Crime Story – improwizowany kryminał

Podczas improwizowanego kryminału to Wy wskażecie zabójcę!

Na miejscu zbrodni, oprócz ciała, znaleziono kilka dziwnych poszlak. Guma do żucia przyklejona do ściany. Zbity zegarek na skórzanym pasku pokazujący godzinę 12:01. Lewy klapek, ewidentnie za mały, by należeć do ofiary.  Kto mógł ją zabić i dlaczego? 

Dwóch dzielnych detektywów będzie musiało przeprowadzić serię przesłuchań pełnych niespodziewanych retrospekcji, by dowiedzieć się prawdy i by sprawiedliwości stało się za dość. A prawą ręką detektywów będziecie Wy!

Bacznie obserwujcie każdą scenę, wyłapujcie najmniejsze szczegóły z zeznań, ponieważ na końcu naszego improwizowanego kryminału to Wy wskażecie zabójcę! I w końcu dowiemy się, co tego feralnego wieczoru się stało…

GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław BILETY W CENIE: - 25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem  IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI 

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą. 

Szczegóły wydarzenia:
rb.gy

Galeria

Powiązane wydarzenia