Zdjęcie wydarzenia Justyna Szafran o miłości - Gwiazdy pod regałem

Justyna Szafran o miłości - Gwiazdy pod regałem

Scena pod Regałem i Kawiarnia Literatka po raz kolejny zapraszają na wydarzenie z cyklu: GWIAZDY POD REGAŁEM!

Scena pod Regałem i Kawiarnia Literatka po raz kolejny zapraszają na wydarzenie z cyklu: GWIAZDY POD REGAŁEM!

Tym razem na scenie wystąpi absolutna gwiazda polskiej sceny muzycznej i teatralnej... Przed Państwem jedyna niepowtarzalna... JUSTYNA SZAFRAN.

Będzie nam niezmierni miło po raz kolejny gości taką wybitną artystkę razem z zespołem na naszej Scenie pod Regałem.

O koncercie:

"Szafran o miłości" to pełna wyznań i namiętnych przeżyć muzyczna historia kobiety z pozoru tylko łagodnej.

Artystka żongluje nastrojami, wzruszając widzów lub powodując szczere wybuchy śmiechu. W repertuarze koncertu znajdą się zarówno przepojone emocjami piosenki z repertuaru Edith Piaf, jak i tanga Astora Piazzolli. Wśród wykonywanych piosenek także utwory, które Leszek Możdżer i Jerzy Satanowski napisali specjalnie dla Justyny.''

Koncert w Literatce jest zawsze wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla widza jak i dla wykonawcy, gdyż specyfika miejsca i bliskość wzajemnego obcowania jest jedyna w swoim rodzaju. To tutaj można dosłownie dotknąć artystę i artystkę, którzy śpiewając nie raz wchodzą w publiczność, która staje się nieodłącznym elementem każdego wydarzenia...

Dla takich przeżyć warto przychodzić do Kawiarni Literatka na najmniejszą, lecz za razem najbardziej klimatyczną scenę artystyczną w mieście!

O artystach:

Justyna SZAFRAN Aktorka teatralna i filmowa, wokalistka, laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Obecnie członkini jury Przeglądu. Wielokrotnie nagradzana za twórczość muzyczną i sceniczną. Od kilkunastu lat związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, ze znaczącymi rolami w takich spektaklach jak: "Mandarynki i Pomarańcze", "Trzej Muszkieterowie", "Liżę Twoje serce", "Dzieje Grzechu", "Frankenstein", "Mistrz i Małgorzata", wielokrotnie nagradzana za monodramy "Rzecze Budda Chinaski" i "Plugawe Oko Poety".

Artystka ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju i za granicą. Dotychczas wydała dwie solowe płyty: "Łagodna" oraz "Nie ma".

Rafał KARASIEWICZ // fortepian muzyk, pianista, aranżer, kompozytor, producent i pedagog. Wykładowca w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Pomysłodawca i założyciel Szkoły Animacji Muzycznej we Wrocławiu.

Jakub OLEJNIK // kontrabas muzyk, kontrabasista, gitarzysta basowy, pedagog, wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu, dyrektor artystyczny Bass&Beat Festival

Bilety:

  • przedsprzedaż - 69 zł
  • normalna sprzedaż - 79 zł
  • VIP - 99 zł

STACJONARNIE

  • w sklepach sieci EMPIK w całej POLSCE
  • w KAWIARNI LITERATKA (Rynek 56/57) od 7.8.2023

INTERNETOWO

  • na platformie EMPIK.BILETY.PL
  • na platformie i w aplikacji GOING

MIEJSCA SĄ NIENUMEROWANE! Liczba miejsc jest BARDZO OGRANICZONA

Galeria

Powiązane wydarzenia