Zdjęcie wydarzenia Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

Zapraszamy na koncerty w ramach trasy 25 Lat Miłości w Czasach Popkultury. To będzie prawdziwa uczta, nie tylko dla największych fanów Myslovitz.

25 lat MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY Takich albumów – kamieni milowych w historii polskiej muzyki rockowej jest może kilkadziesiąt. Każdy artysta chciałby mieć taki w swoim dorobku. Taki, który oprócz lawiny branżowych nagród i szczerego uznania krytyków, zyskuje niebywałą popularność wśród słuchaczy i zwykłych fanów muzyki niemal każdego gatunku.

„Miłość w czasach popkultury” jest w dyskografii zespołu Myslovitz albumem szczególnym. Można powiedzieć, że odmienił na kolejną dekadę oblicze polskiej sceny pop-rockowej.

Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław. Myslovitz, ikona sceny alternatywnej, dzięki kilku przebojom z tej płyty trafił pod przysłowiowe strzechy nie tracąc nic ze swojej autentyczności, muzycznej wrażliwości i poetyckości.

Aktualnie zespół Myslovitz przeżywa drugą młodość, a piosenki z „Miłości w czasach popkultury” są dla dzisiejszej młodzieży odwiedzającej koncerty zespołu wręcz kultowe. Choć większości z tych osób nie było jeszcze na świecie, kiedy królowały na listach przebojów. „Miłość w czasach popkultury” wychowała już dwa pokolenia słuchaczy.

W 2024 roku, czyli 25 lat od premiery, ukaże się wznowienie albumu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół wspierany od czterech lat przez nowego wokalistę, Mateusza Parzymięso, który sam ukształtował swoją muzyczną tożsamość na muzyce Myslovitz sprzed ponad dwóch dekad, wyruszy w trasę koncertową, podczas której zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”.

Bilety: https://biletyna.pl/koncert/Myslovitz/25-lat-milosci-w-czasach-popkultury/Wroclaw#bilety

Galeria

Powiązane wydarzenia