Online Niedzielne Warsztaty Rodzinne: Katalog do zrobienia

Muzeum Współczesne Wrocław zaprasza dzieci w wieku 4-11 lat wraz z opiekunami do udziału w warsztatach online pt. „Katalog do zrobienia".

Muzeum Współczesne Wrocław zaprasza dzieci w wieku 4-11 lat wraz z opiekunami do udziału w warsztatach online pt. „Katalog do zrobienia".

Niedzielne warsztaty rodzinne, nawet w czasie epidemii i izolacji, to szansa na spędzenie czasu wspólnie z bliskimi w oryginalny sposób. Praktyczne działanie pozwoli rozbudzić wrażliwość i uwolnić wodze wyobraźni.

Publikacja była ważnym elementem koncepcji Jerzego Ludwińskiego – artysty, który jest patronem MWW. Podczas warsztatów uczestnicy wykorzystają ten trop i stworzą własną publikację. Zainspirują się wyjątkowymi notatkami tego teoretyka sztuki – można w nich znaleźć wiele intrygujących znaków: strzałek, słów, linii, kształtów, liczb, punktów i wykresów. Dzieła Ludwińskiego staną się punktem wyjścia do dyskusji, własnych interpretacji i budowania autorskich koncepcji sztuki. Przygotowane publikacje zostaną zaprezentowane w postaci luźnych kartek, zebranych w dedykowanej im kopercie (tak robił inny wrocławski artysta – Andrzej Lachowicz). 

W czasie warsztatu uczestnicy będą korzystać z unikatowych kart pracy!

Do wzięcia udziału w warsztacie potrzebny jest komputer, sprzęt powinien posiadać sprawną kamerę i mikrofon, potrzebne jest połączenie internetowe. Warto mieć dostęp do drukarki, ale nie jest to jednak niezbędne.

Prowadzenie: Natalia Gołubowska. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy.

 

Szczegóły wydarzenia:
muzeumwspolczesne.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia