Osobiste narracje. Rozmowy psychoanalityczne

Pierwsze spotkanie z cyklu Osobiste narracje. Rozmowy psychoanalityczne.

Muzeum Współczesne Wrocław i Oddział Dolnośląsko-Opolski Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu Osobiste narracje. Rozmowy psychoanalityczne.

Osobiste narracje to cykl spotkań psychoanalitycznych poświęconych wybranym pracom prezentowanym na wystawie „Prywatne mitologie. Urodziny Marty". Wraz z psychoterapeutami i psychoterapeutkami uczestnicy spotkań odkrywają potencjał sztuki, który umożliwi poszukiwanie własnych znaczeń i sensów w odniesieniu m.in. do aktualnego kontekstu społeczno-politycznego.

Cykl rozpocznie się od rozmowy o instalacji fotograficznej Anny Kutery z 1977 roku zatytułowanej "Na ogniu i betonie". Pierwsze spotkanie będzie miało charakter warsztatowy. Chcemy zaprosić uczestników do dzielenia się własnymi przemyśleniami oraz emocjami, jakie wywołuje w nich sztuka.

Warsztat oraz rozmowę z artystką poprowadzi Jacek Mądry – certyfikowany psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz kandydat Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Udział w seminarium jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy (przyjmowane do 24.11) przez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.

Więcej informacji o wystawie „Prywatne mitologie. Urodziny Marty".

 

Szczegóły wydarzenia:
muzeumwspolczesne.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia