Ruszają bezpłatne zajęcia hatha jogi w centrum Wrocławia

Relaksuje, poprawia kondycję, wzmacnia zdrowie. 17 czerwca startuje letni cykl zajęć hatha jogi w centrum miasta, na patio OVO Wrocław. W każdą sobotę ćwiczenia poprowadzi trener klubu Holmes Place. Wstęp wolny.

Od 17 czerwca, w każde sobotnie przedpołudnie, na dziedzińcu OVO Wrocław odbędą się bezpłatne zajęcia jogi. Ćwiczenia poprowadzi Rosela Ciko, certyfikowana instruktorka jogi Holmes Place OVO Wrocław, prestiżowego klubu fitness, pierwszego tej marki na Dolnym Śląsku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na wakacyjne treningi jogi w otoczeniu zieleni, bez konieczności wyjeżdżania poza miasto. Uczestnicy zajęć będą praktykować hatha jogę – jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej wydajnych systemów pracy z ciałem. Jest ukierunkowana na ćwiczenia fizyczne i oddechowe. Cechują ją trzy elementy – asana, krija i pranajama, a więc pozycje ciała, procesy oczyszczające i kontrola oddechu.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Nie ma także żadnych ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój, które nie ogranicza ruchów. Instruktorzy zalecają również rezygnację z posiłków przynajmniej na godzinę przed planowanymi zajęciami. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

Zajęcia odbywają się w wakacyjne soboty o godzinie 11.30. 

Szczegóły wydarzenia:
ovo.holmesplace.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia