Zdjęcie wydarzenia Święty spokój- czułe warsztaty dla kobiet

Święty spokój- czułe warsztaty dla kobiet

Warsztat dla kobiet szukających w swoim życiu spokoju, miłości i równowagi.

ŻYCIE TO DROGA. Czasami trudna. Czasami nieoświetlona. Każdy człowiek na drodze tej poszukuje miłości, akceptacji i zrozumienia. To naturalna potrzeba człowieka. Jako dzieci szukamy tego w oczach i gestach naszych rodziców, opiekunów.

Potem przeglądamy się w oczach innych ludzi. I tak szukając miłości na zewnątrz, często zaczynamy się gubić i zatracać. Światło z którym naturalnie przychodzimy na świat, zaczyna przygasać. Czy byłaś kiedyś w ciemności? W lęku? Braku tchu? W poczuciu osamotnienia? A może jesteś w takim miejscu teraz? Bycie kobietą w dzisiejszych czasach stawia ogromne wyzwania. Czasem z powodu braku czasu zupełnie nie zaglądamy do swoich potrzeb. Nie przyglądamy się naszym emocjom wnikliwie. Odkładamy to wszystko na sam koniec priorytetów. Umniejszając temu co w nas żywe stajemy się martwe. Aż pewnego dnia mamy zwyczajnie DOŚĆ. Dziś chcemy zaprosić Cię na warsztat, na którym będziemy z czułością oświetlały te nasze ciemności. Podzielę się narzędziami, które są dostępne na wyciągnięcie ręki, a pomagają lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Odprężymy i zrelaksujemy swoje napięte ciała. I zajrzymy tam gdzie miłość naprawdę jest.

DLA KOGO?

Dla kobiet szukających w swoim życiu równowagi, miłości i spokoju. Gdzie warsztat? Sala mieści się przy Placu Teatralnym 3 / LOKAL 63 Zapisz się wysyłając sms pod numer 502934914 Warsztat z ogromną przyjemnością poprowadzi: Ewa Szyndlarewicz Psycholog, psychoterapeutka, trener biznesu, ekonomista, coach. Od dłuższego czasu podążam ścieżką swojego serca i intuicji. Kiedy zaufałam sobie i podążyłam tą drogą, w moim życiu zaczęły dziać się cuda. Uwielbiam pracować z ludźmi, a kobiety zajmują szczególne miejsce w mojej pracy. Prowadzę warsztaty dla kobiet z zakresu psychologii i rozwoju w kraju i zagranicą. Moją misją jest pomoc drugiemu człowiekowi w osiąganiu maksymalnego dobrostanu.

Zapalanie światełek w umysłach i iskierek w sercach, to coś do czego czuję powołanie. Jestem pasjonatką medytacji i świadomego życia. Kocham je z każdą jego wibracją. Uważam że jest magiczne. Fascynuje mnie psychologia i natura człowieka. Czerpię inspirację z innych ludzi. Wierzę w drugiego człowieka i jego możliwości. Wierzę, że zmiana jest możliwa, nie ma sytuacji bez wyjścia, a podążanie za sercem i mądra i świadoma praca nad sobą pomaga w odkryciu tego, co jest istotą szczęśliwego, harmonijnego i wartościowego życia

Szczegóły wydarzenia:
holistycznaakademiakobiet.com

Galeria

Powiązane wydarzenia