Zajęcia judo dla dzieci i młodzieży – Judo Tigers

Wraz z nowym rokiem szkolnym klub sportowy Judo Tigers otworzył nabór na zajęcia judo dla dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska.

Wraz z nowym rokiem szkolnym klub sportowy Judo Tigers otworzył nabór na zajęcia judo dla dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska. Treningi zaplanowano w ponad 18 lokalizacjach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Judo Tigers to dziecięcy klub sportowy judo, działający na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości od 2010 roku. Młodzi judocy w wieku 4-16 lat trenują pod okiem medalistów Mistrzostw Polski, którzy stawiają na rozwijania pasji sportowej poprzez zabawę.

Jak się zapisać?

Przed zapisami można uczestniczyć w specjalnych lekcjach pokazowych dla dzieci i młodzieży w kilkunastu szkołach i placówkach sportowych. Zajęcia poprowadzą trenerzy Judo Tigers. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazje zadać pytania trenerom i dowiedzieć się więcej na temat zajęć.

Na zajęcia można zapisać się poprzez internetowy formularz rejestracji dostępny na stronie klubu.

Zajęcia we Wrocławiu

We Wrocławiu zajęcia odbywają się w kilku lokalizacjach. Są to dzielnice Zakrzów, Stare Miasto, Grabiszyn, Leśnica, Złotniki, Swojczyce, Pawłowice, Kuźniki oraz Bielany Wrocławskie. Ponadto "Tygrysy" trenują również w Oławie, Oleśnicy, Strzelinie, Marcinkowicach, Miękini, Kobierzycach, Lutyni i Karwianach.

  • KS Gwardia Stare Miasto, ul. Krupnicza 15
  • Przedszkole ToTutaj, ul Jarzynowa 27
  • Szkoła Podstawowa nr 51 ul. P. Eluarda 51-55
  • Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Częstochowska 14
  • Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54
  • Przedszkole Ekologiczne, ul. Miłoszycka 23
  • Szkoła Podstawowa Marco Polo, ul. Zatorska 11

Dokładny harmonogram zajęć w każdym miejscu dostępny jest na stronie internetowej klubu. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu: + 48 510 510 605.

Szczegóły wydarzenia:
judotigers.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia