Drewniane zegarki Gepetto

Data aktualizacji: 2017-11-16

Wielkim hitem firmy wrocławskich projektantów stały się w tym roku drewniane zegarki z kopertą wykonaną z jednego kawałka orzecha amerykańskiego.

Firma wrocławskich projektantów Agnieszki Prask i Mateusza Toporowicza, laureaci plebiscytu "30 Kreatywnych Wrocławia 2016" słynie z drewnianych oprawek okularów (ostatnio, jako pierwsi w Europie, wprowadzili także oprawki z masy perłowej). Bardzo spodobały się także drewniane zegarki.

W środku mają kwarcowy mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, na zewnątrz szkło mineralne, a szczelność 3ATM (to znaczy, że jest odporny na zachlapanie). Zegarek ma jeden uniwersalny kształt – identyczny dla kobiet i mężczyzn i wielki atut – jest niesamowicie lekki, a wygląda bardzo solidnie. Cyferblat jest okrągły, a do wyboru mamy trzy kolory tarczy – czarny, niebieski i biały oraz wzory o nazwach, które kojarzą się z porami dnia – Midday, Midnight, Daybreak. Paski do zegarka są rozmaite – plecione ze skóry cielęcej, elastycznej bawełny lub nylonu albo w formie drewnianej bransolety.

Szczegóły zakupu

Ceny: zegarki od 448 zł

Można je kupić w sklepie Gepetto na poziomie 1 we Wroclavii oraz przez stronę internetową www.weargepetto.pl

Zdjecie Magdalena Talik

Magdalena Talik