Ekskluzywne gadżety z Muzeum Narodowego

Puzzle z „Madonną pod jodłami” Cranacha, etui na tablet z Cranachowskimi Adamem i Ewą pod drzewem wiadomości dobrego i złego albo piękna torba z dokładnie tym samym nadrukiem. Muzeum Narodowe rzeczywiście rozpoczęło modę na Cranacha. Nie tylko za sprawą pięknej wystawy.

Przy inauguracji Pawilonu Czterech Kopuł (czwartego z oddziałów Muzeum Narodowego) furorę zrobiły specjalnie zaprojektowane na tę okazję białe torby z niebieskim logo uszyte z tuyveku, specjalnej nieprzemakalnej tkaniny nazywanej materiałem przyszłości. Tym razem, z okazji wystawy "Moda na Cranacha" (potrwa do 30 grudnia), można sprawić sobie absolutnie designerskie dodatki – wytworzone we Wrocławiu przez manufakturę Niebieski Pies. Do wyboru jest m.in. torba i etui z motywem Adama i Ewy z obrazu Łukasza Cranacha starszego. Nadruki są przepięknie naniesione na całej szerokości i długości wysokiej jakości materiału. Dodatkowo możemy sprawić bliskim koneserom sztuki przyjemność kupując puzzle z obrazem "Madonna pod jodłami" Łukasza Cranacha (obecnie do obejrzenia na wystawie), który na co dzień oglądać można w Muzeum Archidiecezjalnym.

Szczegóły zakupu

Puzzle kosztują 35 zł, torba materiałowa – 115 zł, etui na tablet – 70 zł. Wszystkie przedmioty można kupić w księgarni stacjonarnej w Muzeum Narodowym (nieczynna w poniedziałki) albo na stronie internetowej.

www.mnwr.art.pl

 

Magdalena Talik