Gra miejska w ramach Dnia Odry. Zapisy otwarte!

Zbliżają się Dni Odry! Jedną z atrakcji będzie gra miejska, która stworzy okazję do podróży w czasie. Odwiedzimy Wrocław z początku XVI wieku – miasto w pełnym rozkwicie. Tajemnicze utonięcie w Odrze prominentnego kupca stanie się dla graczy okazją by przeprowadzić śledztwo wśród różnorodnych postaci zaludniających wówczas miasto.

Udział w grze mogą brać grupy 2-5 osobowe (każda grupa musi stawić się przynajmniej z jedną osobą dorosłą). Punktem startowym gry będzie jeden z namiotów miejskich znajdujący się na Bulwarze Dunikowskiego w czasie Dnia Odry 2018. Gra startuje o 11:30, a nagrody zostaną wręczone na scenie na Bulwarze ok. godziny 15:00.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
W zabawie może wziąć udział każdy! Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są wg. kolejności od 26 kwietnia do wyczerpania miejsc w grze. Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą mailową na adres [email protected] W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska członków drużyny, wiek uczestników oraz jeden telefon kontaktowy do reprezentanta drużyny.

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl