Kino plenerowe nad Odrą. Czerwcowy repertuar kina na Wyspie Słodowej

Wracają pokazy filmów na Wyspie Słodowej. W jednym z najbardziej znanych i chętniej uczęszczanych miejsc po raz kolejny stanie plenerowe kino, które pozwoli poszerzyć horyzonty i spędzić miło czas przy wyjątkowych propozycjach filmowych.

Gdzie spędzać ciepłe, letnie wieczory, jeśli nie nad Odrą? Wówczas seriale i programy telewizyjne możemy zamienić na ciekawe kino, które już w najbliższy weekend będzie do dyspozycji wrocławian. Kino w plenerze, które od kilku lat funkcjonuje na Wyspie Słodowej w sezonie letnim działa w każdy piątek i sobotę. O 21:30 lub 22:00 rozpoczynają się seanse filmowe, które można oglądać, siedząc wygodnie na kocu, leżaku, krześle, a w chłodniejsze wieczory przyjemnie otulić się kocem.

Repertuar:

1.06 piątek, godz. 21:30

Grobowiec Świetlików – dramatyczna historia 14-letniego chłopca i jego siostry, którzy podczas II wojny światowej, po śmierci matki, muszą radzić sobie sami.

2.06 sobota, godz. 21:30

Smak curry – opowieść o losach mężatki i wdowca, których drogi przypadkowo łączą się, gdy danie przygotowane przez nią dla męża trafia przypadkowo do innego mężczyzny.

08.06 piątek, godz. 22:00

Barany, Islandzka opowieść – skłóceni od 40 lat bracia, którzy są rywalizującymi ze sobą hodowcami owiec wreszcie muszą zakończyć trwający spór, gdy ich dotychczasowemu trybowi życia zagraża niebezpieczeństwo.

09.06 sobota, godz. 21:30

Ja, Daniel Blake – historia o dojrzałym mężczyźnie i matce samotnie wychowującej dwójkę dzieci, którzy muszą stawić czoła biurokracji. Wydarzenia, z którymi musieli się zmierzyć pomagają im jednak odzyskać radość życia.

15.06 piątek, godz. 21:30

Wilcze dzieci – film anime o kobiecie, która po śmierci swojego męża-wilkołaka wychowuje dwójkę dzieci. Historia rozgrywa się na przestrzeni 13 lat.

16.06 sobota, godz. 22:00

Kołysanka – komedia Juliusza Machulskiego. Opowiada o mieszkańcach uroczej miejscowości, w której w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie.

29.06 piątek, godz. 21:30

Cinema Paradiso – opowieść od znanym włoskim reżyserze – Salvatore, który wraca myślami do czasów dzieciństwa i przybliża swoją historię oraz początki związane z filmem.

30.06 sobota, godz. 21:30

Kedi – sekretne życie kotów – historia stambulskich kotów, które żyją na skraju cywilizacji i dzikiego świata.

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl