Malimoi. Pomysłowe ubranka dla dzieciaków

Ewelina Szczepanik zaczęła szyć dla najmłodszych z potrzeby. Jej córeczce przeszkadzały szwy w ubraniach. Kiedy ubrała dziewczynkę w rzeczy swojego projektu ubraniami zainteresowały się inne mamy. Teraz dzieci są starsze i nie wchodzą już w rozmiarówkę jej marki, ale pomysłów szefowej Maliloi nie brak.

Obecnie Ewelina Szczepanik szyje zarówno kolekcję, jak i ubranka na zamówienie. – Tylko z materiałów polskiej produkcji i klasy premium, które sama wcześniej przetestuje sprawdzając, czy się mechacą, nie schodzi z nich kolor etc. – tłumaczy założycielka Malimoi. największym przebojem są bluzy z kapturem zakończonym uszami. W zwariowanych kolorach, ale piękne są także koszulki czy sukienki, bo materiały są wyjątkowe, nie spotkamy podobnych. W ubrankach Maliloi dzieciaki będą, z pewnością, wyglądały charakternie. A jakość i miękkie szwy są dodatkowym atutem.

Szczegóły zakupu

W ofercie są koszulki (50 zł), sukienki (90 zł), czapki i kominy, także dla dorosłych (30 zł), uszate bluzy (od 110 zł). Zabawką wiodącą jest konik z grzywą (70 zł). Ubrania projektu Malimoi można kupić stacjonarnie w sklepie Wrocławskich Projektantów przy Świdnickiej, obejrzeć na Instagramowym profilu maliloi01, czy na FB (www.facebook.com/malimoi01).

Magdalena Talik