Olympus Perspective Playground

Olympus Perspective Playground to wydarzenie, które łączy najróżniejsze rodzaje sztuki, to dzielenie się know-how i możliwość przeprowadzania twórczych eksperymentów. Z propozycji można skorzystać do 10 marca w Czasoprzestrzeni - dawnej zajezdni tramwajowej Dąbie. Olympus jest wrocławskim pracodawcą.

Osoby odwiedzające fotograficzny plac zabaw, wyposażone w jeden z mobilnych aparatów bezlusterkowych – Olympus OM-D lub PEN, mogą odkrywać uroki interaktywnej wystawy zaprojektowanej przez wyjątkowych artystów, uwiecznić ją na zdjęciach lub nagrać wideo i uwolnić własną kreatywność.

W Europie Olympus Perspective Playground odwiedziło do tej pory ponad 400 000 osób. Teraz interaktywna wystawa Olympus Perspective Playground trafia do Wrocławia. To wielkie wyróżnienie dla miasta nad Odrą.

Bezpłatny udział i atrakcje

Od 15 lutego 2019 do 10 marca 2019 fani fotografii i sztuki będą mogli przetestować aparaty Olympus i więcej dowiedzieć się o tej marce. Miłośnicy fotografii oprócz tego, że dostaną do testowania aparaty Olympus to mają do dyspozycji ponad 2000 m² atrakcji – w Czasoprzestrzeni, w starej zajezdni tramwajowej Dąbie przy ul. Tramwajowej. Powstał tam swoisty plac zabaw dla fotografów, instalacje artystyczne, podświetlane huśtawki, lustra, świetlne tunele to wszystko dostarczy mnóstwo fotograficznych wrażeń.

Wstęp na Olympus Perspective Playground oraz wypożyczenie sprzętu Olympus są bezpłatne. Każdy wypożyczający otrzyma w prezencie kartę pamięci SD z wykonanymi przez siebie zdjęciami.

Zarejestruj się i wygraj!

Do udziału w festiwalu na podstawie bezpłatnego biletu potrzebna jest tylko rejestracja – dostępna na stronie organizatora (poniżej), a do tego, by wygrać aparat Olympus OM-D E-M10 Mark – zasubskrybowanie newslettera.

Olympus Perspective Playground będzie można odwiedzać:

  • niedziela-środa w godz. 11.00-21.00
  • czwartek-sobota w godz. 11.00-23.00

Olympus jest wrocławskim pracodawcą

Olympus jest wiodącym globalny producentem technologii dla systemów medycznych, rozwiązań naukowych i aparatów cyfrowych. W 2018 roku firma otworzyła we Wrocławiu nową spółkę Olympus Business Services Europe (OBSE). Pełni ona rolę centrum usług wspólnych dla Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki i tym samym zapewni harmonizację procesów obsługi administracyjnej w całym regionie EMEA.

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl