„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” także na Dolnym Śląsku

Hotele, uzdrowiska, SPA, muzea oraz restauracje i karczmy - w drugiej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” tańsze usługi proponuje kilkadziesiąt miejsc z Dolnego Śląska. Promocyjna oferta na weekend 31 marca – 2 kwietnia.

W pierwszej, ubiegłorocznej edycji akcji firmowanej przez Polską Organizację Turystyczną udział wzięło około 60 tysięcy gości, którzy za pół ceny skorzystali z oferty blisko 400 miejsc w całej Polsce.

Do najbliższej, wiosennej odsłony "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" zgłosiło się kilkaset instytucji, firm i miejsc. Wśród nich jest kilkadziesiąt miejsc i atrakcji z Dolnego Śląska. Z ich zaproszenia będzie można skorzystać w weekend od 31 marca (od godz. 17) do 2 kwietnia i zapłacimy za to tylko połowę ceny obowiązującej na co dzień.

W akcji bierze udział wiele miejsc oferujących noclegi, hoteli (w tym we Wrocławiu i w Wałbrzychu), schroniska, pensjonaty. Miłośnicy relaksu mogą za pół ceny skorzystać z propozycji uzdrowisk, salonów SPA w popularnych, m.in. w Lądku-Zdroju, Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdroju.

Bardziej aktywni turyści mają do wyboru muzea (m.in. Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach – Zdroju, czy Muzeum Powozów w Galowicach) albo Podziemne Miasto w Osówce lub Kościół Pokoju w Jaworze.

Więcej szczegółowych informacji oraz zasady udziału można znaleźć TUTAJ.

Tomasz Wysocki