Spotkajmy się we Wrocławiu

Data aktualizacji: 2021-07-22

„Dawno Cię tu nie było. Spotkajmy się we Wrocławiu" to druga odsłona kampanii, w której zapraszamy turystów z całej Polski do odwiedzenia Wrocławia.

W największych miastach: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Katowicach i Gdańsku pojawiło się ponad 200 nośników (billboardów i citylightów) z trzema kreacjami. W zeszłym roku promowaliśmy się pokazując wrocławskie atrakcje: Afrykarium i Hydropolis, w tym postawiliśmy na naturę i Odrę oraz na wrocławski rynek, ale z "chilloutowym" twistem.

Plac Grunwaldzki

Dawno cię tu nie było. Spotkajmy się we Wrocławiu!

Kampanii outdoorowej towarzyszą publikacje internetowe, liczne konkursy na turystycznych i miejskich kanałach w social mediach, kampania w prasie, w radio RMF oraz w Onecie. Projekty graficzne i całość kampanii powstały w Wydziale Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Podróż do Wrocławia w 2021 roku

Rok 2021 to kolejny rok, kiedy wszyscy mierzymy się ze skutkami pandemii. Rok temu podczas lockdownu obiecaliśmy wszystkim, że Wrocław poczeka, że będziemy dla każdego, kto zechce nas odwiedzić. Tegoroczne lato to najlepsza pora, by te obietnice zrealizować.

Planujesz podróż do Wrocławia? Sprawdź nasz praktyczny przewodnik.

Plac Grunwaldzki nocą latarnia

Jesteśmy.

Czekamy.

Dawno Was tu nie było. Spotkajmy się we Wrocławiu!

Filmy

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl