Światło – Czyni – Cuda w Ogrodzie Botanicznym

Zapraszamy amatorów wieczornych spacerów, miłośników przyrody, dzieci, młodzież, ich rodziców oraz dziadków, a także osoby siedzące w domach, których zimowe wieczory nużą, do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego na fascynującą iluminację oraz niezwykłe pokazy laserowe.

W dniach 19 i 20 grudnia oraz od 26 grudnia do 17 stycznia 2021 r. (z wyjątkiem 31 grudnia) w godzinach od 17.00 do 21.00, część Ogrodu zostanie ziluminowana, a na elewacjach budynków realizowane będą laserowe mappingi liniowe oraz barwne pokazy laserów przestrzennych.

Harmonogram

Iluminacja Ogrodu i spektakle świetlne odbywać się będą w godzinach od 17.00 do 21.00. Na odwiedzających czeka : Świąteczna Bajka Xmas, Arena Sztuki Wrocławskich Artystów Ulicznych śpiewających nie tylko świąteczne popularne piosenki, iluzjonista, magik oraz połykacz ognia i innych, niestrawnych, przedmiotów.

Wszystko zamkną laserowy mapping liniowy, przestrzenny pokaz laserowy i pokazy wyświetlane na okolicznych budynkach i kościołach.Ceny biletów:

  • Dzieci do lat 3 bezpłatnie,
  • Dzieci i młodzież do lat 18 – 10 PLN,
  • Dorośli – 25 PLN,
  • Osoby niepełnosprawne – 15 PLN,
  • Wrocławska Karta Dużej Rodziny - 5 zł od osoby

Organizatorem wieczornych wydarzeń jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z firmami Visual Sensation laser shows & technologies i LBL VAP Signify (Philips) – iluminacje.

Organizatorzy zobowiązują odwiedzających Ogród do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz do zasłaniania ust i nosa, zgodnie z ogólnie przyjętymi wymaganiami obowiązującymi w kraju.

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl