Sylwester Wrocławski

Sylwester Wrocławski rozpocznie się o godz. 19.00 na pl. Gołębim i potrwa do pierwszej w nocy. Tytuł nadchodzącej sylwestrowej nocy to „Kolory radości”.Na scenie wrocławscy muzycy i gość z Ukrainy.

Scena na pl. Gołębim

W tym roku tylko jedna sylwestrowa estrada zaprojektowana została jako tętniące kolorami, mappingiem, wizualizacjami wyświetlanymi na LED-owych ekranach, serce nocnej imprezy. Występ każdego kolejnego zespołu będzie oprawiony w przypisane mu kolory. Ten "tęczowy zamysł" jest metaforą różnorodności i manifestem tolerancji.

Kolejne części koncertu reprezentują również bardzo różne stylistyki, różne muzyczne "kolory" – radość może być bowiem wyrażana na różne sposoby, różne bity i interpretacje.

Zobacz, jak zaplanowano Sylwestra Wrocławskiego na pl. Gołębim i kto wystąpi przed publicznością:

Sylwester Wrocławski 2017/2018  – Kolory radości

Sylwester Wrocławski 2017/2018 – Kolory radości

Eventy / W plenerze / Show
Termin od 31 grudnia 2017 19:00 do 1 stycznia 2018 01:00

Miejsce Rynek we Wrocławiu

Zobacz

Relacja w internecie i symboliczne fajerwerki

W tym roku partnerem medialnym Sylwestra Wrocławskiego jest portal Onet.pl, na którym będzie można śledzić relację z tego, co będzie się działo na wrocławskim Rynku, rejestrowane przez 12 kamer. Dla internautów przewidziano także inne atrakcje, np. konkursy.

Sylwestrowemu toastowi towarzyszyć będą sztuczne ognie, pokaz wokół sceny, tzw. niska pirotechnika, którego hałas nie powinien zaszkodzić ani ludziom, ani domowym zwierzętom.

Redakcja www.wroclaw.pl