Sylwester „Wrocław Respect”

Wrocław Respect” to wielki taneczny show w Sylwestra na Rynku we Wrocławiu. Widowisko z udziałem 120 muzyków, wokalistów, chórzystów, tancerzy, akrobatów, dyrygenta, mistrza ceremonii oraz DJ'a.

Ma to być największa zabawą na Rynku we Wrocławiu od 30 lat, na której mają bawić się wrocławianie i turyści różnych narodowości, wyznań, czy kolorów skóry. Dlatego w rynku usłyszymy muzykę, którą lubią i szanują ludzie z całego świata.

Show staruje o godz.20, bramki przed sceną będą otwarte od godz.19.3. Na pierwszych uczestników zabawy czeka do odebrania piękny, pamiątkowy, wieczorowy szalik.

Nowy rok razy cztery

Nowy Rok będzie witany co godzinę (21.00, 22.00, 23.00 i 24.00), równolegle z innymi strefami czasowymi, łącznie ze 107 państw świata, które bawią się z Wrocławiem o podobnej porze.

Zabawę uświetni show tancerzy i akrobatów. O choreografię zadba Maciej "Gleba“ Florek, a plac Gołębi zamieni się w dyskotekę z kulą dicso.

A na scenie

Gwiazda wieczoru będzie świętujący 40-te urodziny zespół The Village People. Nie zabraknie wielkich hitów "Y.M.C.A.", "Go West", "Macho Man", "In the Navy.

"Prawy do lewego", "Supermenka", "Po co" - przy tym bawi się cała Polska. Legendarna wokalistka wybrała w tym roku udział we "Wrocław Respect".

Sylwester 2018 na wrocławskim Rynku: The Village People

Sylwester 2018 na wrocławskim Rynku: The Village People

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin 31 grudnia 2018 od 20:00 do 23:59

Miejsce Rynek we Wrocławiu

Zobacz

40-metrowy most na pl. Gołębim

Na Rynku zastaniemy najdłuższy wybieg w Polsce, łączący scenę z fontanną, w ten sposób wykonawcy będą mieli jak najbliższy kontakt z widzami stojącymi dalej.

Taneczna fontanna

Nieczynna zimą fontanna Zdrój zostanie jednym z elementów sylwestrowej scenografii. W środku będą umieszczone reflektory, lampy, lasery, stroboskopy i dymiarki. W fontannie wystąpi kilkudziesięciu tancerzy i akrobatów.

Gwiazda – The Village People. Największe "Y.M.C.A." w Europie

Victor Willis, autor i wykonawca wielkich hitów "Y.M.C.A.", "Go West", "Macho Man", "In the Navy", przylatuje z Los Angeles do Wrocławia z kilkunastoosobowym zespołem. Na scenie tancerze wystąpią w legendarnych strojach Indianina, policjanta, motocyklisty, żołnierza, budowlańca.

10 lat temu Amerykanie zebrali na stadionie 40 tys. widzów, by wspólnie wykonać choreografię do tego hitu. Dokładnie podczas zbliżającego się sylwestra zespół Village People świętuje 40-lecie tego przeboju. Wrocławianie pójdą na rekord Europy – organizatorzy chcą również zebrać wokół ratusza 40 000 ludzi, którzy zatańczą z zespołem.

Zabawa potrwa do godz. 2 w nocy.

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl