Warsztaty modelarskie we wrocławskim Kolejkowie

27-28 października Kolejkowo zaprasza na dni otwarte, podczas których pokazane będą techniki modelarskie. To także promocja cyklu płatnych zajęć dla modelarzy

Specjaliści z Kolejkowa wyjaśnią dlaczego jest to tak cudowne hobby. W tych dniach bezpłatnie będzie można zwiedzić pracownię modelarską w Kolejkowie.

Weekendowe spotkanie jest pierwszym z serii zajęć dla młodych i dorosłych pasjonatów modelarstwa.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób zaczynających przygodę z modelarstwem, jak i profesjonalistów.

Jak pomalować auto w kolor błota

Każdy uczestnik warsztatów ma zapewnione profesjonalne stanowisko robocze, wyposażone w materiały i narzędzia czołowych światowych producentów.

Zajęcia odbywają się cyklicznie raz w tygodniu, trwają 2 godziny dla młodzieży i 3,5 godziny dla dorosłych. Kosztują 170 zł miesięcznie.

Warsztaty prowadzone przez doświadczonych modelarzy, którzy zapewnią miłą atmosferę oraz fachową pomoc.

Uczestnicy uczą się poszczególnych technik modelarskich (m. in. weatheringu - rdza, błoto, śnieg, deszcz, kurz, dym, ogień i woda) i krok po kroku, własnoręcznie, wykonują piękne modele.

Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy tematycznie: modelarstwo ogólne (samoloty, statki, czołgi, inne), modelarstwo kolejowe, malowanie figurek, domki dla lalek.

Modelarstwo to fascynująca przygoda, interesujące wyzwanie. Pozwala rozwijać swój talent i kształtuje charakter. Uczy cierpliwości, precyzji i rozwija kreatywność, zaś pracownia modelarska w Kolejkowie jest miejscem szczególnym.

Więcej informacji na www.kolejkowo.pl

Zdjecie Tomasz Wysocki

Tomasz Wysocki