Wrocław Miasto Przygody

Data aktualizacji: 2023-05-30

W tym roku Wrocław promujemy jako miasto przygody. Nadodrzańskiej, rodzinnej, rowerowej, piwnej, w naszych największych atrakcjach i w tajemniczych miejskich zakamarkach… Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Ruch turystyczny w stolicy Dolnego Śląska wyhamowała pandemia. Musieliśmy zamknąć miasto, ale obiecaliśmy wszystkim, że poczekamy. I dotrzymaliśmy słowa.

Teraz, w 2023 roku, jesteśmy gotowi na przyjęcie jeszcze większej liczby turystów niż w latach ubiegłych. Być może część z nich przyjedzie do nas pierwszy raz, być może będziemy gościć kogoś po raz kolejny. Jednego jesteśmy pewni – mamy mnóstwo do zaoferowania, a wspaniałe przygody czekają u nas na dużych i małych.

Daj się ponieść emocjom! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Poczuj się jak bohater filmu akcji. Dzięki naszej niezwykłej kampanii, którą realizujemy jako pierwsze miasto w Polsce (wzorowaliśmy się na najlepszych, np. na Dubaju), przeniesiemy Cię w świat przygody, jakiego nikt jeszcze nie pokazywał.

W kilku wybranych miastach Polski, w sieciach kinowych, w przestrzeni internetowej będzie można zobaczyć kreacje filmowe i graficzne, które przygotowaliśmy w ramach naszej kampanii. Chcemy pokazać, że Wrocław to nie tylko miasto spotkań, w którym każdy czuje się u siebie, ale też miasto, gdzie przygoda czeka tuż za rogiem. Odkryj ją dla siebie!

Zobacz, jak powstawał nasz spot oraz za co Daniel Olbrychski kocha Wrocław!

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl