Wrocław Na Widelcu. Oglądaj na śniadanie, zamawiaj na obiad

Wyobraź sobie Wrocław bez restauracji… Bez nich nie wiedziałbyś jak smakuje pad thai, sushi, chicken tikka masala czy naan, a spotkanie ze znajomym na kawę lub lunch oznaczałoby za każdym razem pójście do czyjegoś domu lub przyjęcie gości.

Restauracje kochamy za to, że możemy się w nich poczuć jak na mini wakacjach, spróbować nowych smaków, wrócić do tych ulubionych. Ale oprócz jedzenia restauracje to także relacje z ludźmi. Obchodzone są w nich najważniejsze wydarzenia osobiste i zawodowe, rodzą się nowe znajomości, przyjaźnie i miłości, powstają pomysły i plany. Wspomnienia tych wydarzeń chcemy w Was obudzić w programie Wrocław Na Widelcu.

W programie odwiedzimy łącznie 12 restauracji. Pokażemy ich różnorodność, pasję z jaką są prowadzone, przywiązanie i wsparcie ze strony stałych klientów.

Zapytamy jakie mają pomysły na czas lockdownu, jakie dania można u nich zamówić, które z nich najbardziej nadają się na wynos

Mamy nadzieję, że po obejrzeniu naszego programu widz stwierdzi, że może dzisiaj nie ugotuje obiadu, ale zamówi coś z ulubionej restauracji – w sumie szkoda byłoby, żeby się zamknęła – mówi prowadzący program Piotr Kucharski.

Restauracje są miejscami, które tworzą niepowtarzalny klimat miasta. Nie pozwólmy by nasze restauracje zniknęły. Wspierajmy je w tych trudnych czasach.

Program Wrocław Na Widelcu będzie emitowany w cztery kolejne soboty grudnia (5, 12, 19, 26) o godz. 11.00 na FB Wroclaw [Wroclove] i Visit Wroclaw oraz na YouTube Visit Wroclaw.

Konkurs #WrocławNaWidelcu”

  • Konkurs rozpoczyna się 20.12.2020 od godziny 11.00 i trwa do dnia 21.12.2020 roku do godz. 23.59, przy czym czynności związane z przyznawaniem i odbiorem nagród oraz rozpatrywaniem reklamacji zakończą się do dnia 27.12.2020 roku
  • Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik powinien: wykonać zadanie konkursowe polegające na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe: “Wrocław to niesamowita różnorodność. To cudowni mieszkańcy, którzy są zawsze pomocni i uśmiechnięci. Jakie danie, według Was, musiałoby się znaleźć na widelcu, by właśnie można byłoby mu nadać nazwę #WrocławNaWidelcu
  • Regulamin
Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl