Wrocław zaprasza na bezpieczne wakacje!

Data aktualizacji: 2020-07-03

Aby czas spędzony we Wrocławiu był przyjemny i pozbawiony stresu, dla wszystkich, którzy przyjadą do miasta, stworzono prostą instrukcję. Zobacz, jak w 3 krokach przygotować się do wizyty. Ponadto zadbano, aby dostęp do maseczek i środków antybakteryjnych był łatwiejszy – ustawiając maseczkomaty m.in. koło Dworca Głównego, w galeriach handlowych i koło budynków Urzędu – a informacje dotyczące bezpieczeństwa, które pojawiły się w komunikacji miejskiej, atrakcjach oraz restauracjach były jednolite i charakterystyczne – oznaczone #BądźBezpiecznyWeWrocławiu i #StaySafeInWrocław. Poznajcie zasady i zobaczcie, jak wyglądają miejskie komunikaty.

Bądź bezpieczny we Wrocławiu – 3 proste kroki

pobierz ulotkę w formacie pdf "klikając" w obrazek

Monitoruj stan zdrowia

Jeżeli masz jakiekolwiek objawy wskazujące na możliwość zakażenia koronawirusem – zostań w domu. Jeśli poczujesz się gorzej podczas wyjazdu, zadzwoń na całodobową infolinię NFZ 800 190 590.

Przestrzegaj zasad

W miejscach publicznych zachowuj min. 2 m odległości od innych, osłaniaj nos i usta, dbaj o higienę rąk. Unikaj zgromadzeń. W środkach komunikacji miejskiej przestrzegaj obowiązujących zasad.

Bądź poinformowany

Zanim przyjedziesz, sprawdź dostępność wybranego obiektu, zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w wybranej przez siebie atrakcji, restauracji lub miejscu noclegowym.

Zobacz, jak wyglądają nasze komunikaty

 

 

 

 

Zdjecie Redakcja www.wroclaw.pl

Redakcja www.wroclaw.pl